Logo

Opel Corsa 1.3 cdti 2004

Број на оглас: 3033503 | Објавен на: 02.04.2019, 16:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 51 kw / 69 ks

Цена: 2.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba mnogu mala potrosuvacka od oprema poseduva Klima komandi na volan ABS sopiracki Airbag i na sedista registrirana EURO 4 do 6.2019 napraven servis novi gumi realni kilometri vredi da se vidi

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Raif

Потврден огласувач