Logo

Lamela i potisna BMW 320 (2007-)

Број на оглас: 3033514 | Објавен на: 08.08.2019, 18:41
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Tип на делови: Ламела / Спојка

Цена: 3.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam lamela i potisna za BMW 320 2007 godina ,polovni vo dobra sostojba.Za povejke info dzvonete..

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  Darko

Потврден огласувач