Logo

Massey Ferguson 6190

Број на оглас: 3033970 | Објавен на: 11.10.2019, 20:19
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


se prodava Massey Ferguson 6190 vo odlicna sostojba 1998g 135ks

  Куманово    Општина: Старо Нагоричане

Прати Е-Маил

  stoe

Потврден огласувач