Logo

Rezervno trkalo za GOLF 3 VENTO i dr.vozila MALO.

Број на оглас: 3034014 | Објавен на: 18.06.2019, 18:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 30 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Malenko rezervno trkalo za golf 3 vento passat 3 i drugi vozila novi ne koristeno.

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач