Logo

Kamera 360 stepeni sijalica - wifi ip

Број на оглас: 3034624 | Објавен на: 19.05.2020, 11:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.800 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Вид на оглас: Се продава


nova Kamera 360 stepeni sijalica - wifi ip
snima vo micro sd i telefon

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Smart Phone Accessories

Потврден огласувач