1 / 10
Slep Sluzba 24/7 profesionalen transport
1 €
08.03.2023 20:53

Кратово

Нудиме можност за превоз на лесни возила, спортски и спуштени возила, комбиња, контејнери, градежни, печатарски и браварски машини. Vozemjata i nadvor od MK Transport do 4t Kontakt tel 071 361 787 i 078 361 787

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

XXXX
Потврден огласувач
078361787
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам