Logo

Opel astra 1.7 kako od fabrika

Број на оглас: 3035650 | Објавен на: 12.01.2019, 14:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 3.150 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Astra vo besprekorna sostojba so ful oprema na 180 000km promeneto ulje 5/30 ,filtri,klinest kais i predni plocki novi gumi 2 moze da se carine vo eden den Informacii na telefon 078 319 645 .078 319 645 078 319 645

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Ljubica

Потврден огласувач