Logo

MAN 41 480

Број на оглас: 3036004 | Објавен на: 14.01.2019, 18:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 42.500 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Вид на оглас: Се продава


Man kiper 41.480
01.2007 godina
275 000 km
Uvezen od IT
Bez zameni samo kesh

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Scania

Потврден огласувач