Logo

vrsam usluga so svrdel

Број на оглас: 3036475 | Објавен на: 19.03.2019, 20:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


vrsime uslugi za busenje so profesionalen svrdel za sadnici F530 cena po dogovor zavisno od lokacijata kontakt tel 072264911 benito

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 vlade

Потврден огласувач