Logo

Se prodava BMW 530 D

Број на оглас: 3036892 | Објавен на: 12.02.2019, 14:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 135 kw / 184 ks

Цена: 3.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava BMW 530 D, so full oprema, koza, zatemneti stakla, avtomatik menjac, alpina bandazi plus 4 gumi so orginal BMW bandazi, kolata e vo odlicna sostojba, vredi da se vidi, ima prostor za dogovor okolu cenata

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Maksiprint Kompjuteri LTD