Logo

Stan vo Kisela Voda kaj Rampa,

Број на оглас: 3037193 | Објавен на: 08.10.2019, 09:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 75 m²

Греење: Струја

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на реновирање: 2018

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Југоисток

Цена: 350 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


IZDADEN!!!


Namesten trosoben stan vo Kisela Voda, vednas do rampa, na 15min od centar na Skopje.

Za poveke info na telefon.

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Јован

Потврден огласувач