Logo

KUPUVAM STAN 4 SOBEN DO 45 000 EVRA DAJTE PONUDA

Број на оглас: 3038180 | Објавен на: 24.06.2019, 13:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 100 m²

Греење: Нема

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Година на градба: 2017

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Гаража

Ориентација: Југ

Адреса: centar

Цена: 45.000 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Kupuvam stan do 45 000 evra dajte ponuda
moze i kuka vo vrednost na taa cena do 45 000 e

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 AUDI

Потврден огласувач