Logo

TOYOTA AURIS 2.0 D-4D ,09 god. 🇨🇭🇨🇭

Број на оглас: 3038306 | Објавен на: 10.06.2019, 17:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Toyota

Модел: Auris

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 93 kw / 126 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e od Svajcarija so realni 150 xxx km so servisna kniska
Motor 2.0 D-4D Dizel
Prva registracija 27.02.2009 god.
》》Cenata e fiksna

Tel ☎️ 070328961
071361772

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 golf

Потврден огласувач