Logo

Se prodava Renault Espase 2.0

Број на оглас: 3038554 | Објавен на: 18.04.2019, 09:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Espace

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 127 kw / 173 ks

Цена: 4.100 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e so ful oprema klima na sekoe sediste,panorama krov na otvaranje,parking senzori ,navigacija b,t,220000 prevozeni km,registracija cela god so zelen karton( INITIJALE PARIS najsovremena oprema)

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Aleksandra

Потврден огласувач