Logo

Se prodava stan

Број на оглас: 3038809 | Објавен на: 21.01.2019, 17:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 70 m²

Греење: Дрва

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Празен

Лифт: Не

Број на балкони: Тераса + 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: Boris kidric

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava stan na ulica boris kidric-crkviste zgrada 9 na treti sprat stanot e dvosoben prosiren i renoviran cena po dogovor lice za kontakt dejan 075493793

 dejan

Потврден огласувач