Logo

Hyundai Elantra 1.6i

Број на оглас: 3039000 | Објавен на: 20.02.2019, 09:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Hyundai

Модел: Elantra

Година: 2006

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 1.350 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


kolata e vo odlicna sostojba, registrirana vo BG

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 ?

Потврден огласувач