Logo

detska kolicka

Број на оглас: 3039432 | Објавен на: 23.05.2019, 22:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


prodavam detska kolicka vo odlicna sostojba
LICE ZA KONTAKT TONI tel 071 324 559
LICE ZA KONTAKT TONI tel 071 324 559

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач