Logo

Se prodava kompresor so dva klipa

Број на оглас: 3040291 | Објавен на: 20.08.2019, 13:34
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 12.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Занаетчиска дејност

Вид на оглас: Се продава


Kompresorot e racno napraven so dva klipa ... 120 litarski ... idealen za vo vulkanizer ili za avtoperalna...

  Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

  Mihajlo

Потврден огласувач