Logo

Se prodava Sharan 1.9 TDI vo top sostojba

Број на оглас: 3040336 | Објавен на: 17.02.2019, 15:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Sharan

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 4.600 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Колата е многу сочувана,е донесена од Швајцарија и е во топ состојба.Направени се сите сервиси во Швајцарија.Колата поседува борд компјутер,сензори напред и назад, исто така климата е дво зонска.Направени се сите сервиси и е регистрирана со Македонски таблици до 10.04. 2019 год ,поседува и зелен картон.
Заедно со колата идаат и дополнителни 4 нови зимски гуми .

 Vait l

Потврден огласувач