Logo

Mini One 1.6

Број на оглас: 3040353 | Објавен на: 27.07.2019, 13:07
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mini

Модел: ONE

Година: 2005

Гориво: Бензин

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Жолта

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 2.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mini One 1.6i vo odlicna sostojba so full oprema sega donesena od Belgija so vozenje..Registrirana cela godina.. 2800 eur

  Naum

Потврден огласувач