Logo

Ливадски Мед / Livadski Med

Број на оглас: 3041280 | Објавен на: 15.02.2019, 15:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Вид на оглас: Се продава


100% природен ливадски мед
Собран од: Драка (Paliurus aculeatus), Багрем, Детелина и др. ливадски цветови.
Локација: во близина на Свиланово, Кочанско
Година: 2018

 Кочани    Општина: Чешиново

Прати Е-Маил

 Сашо

Потврден огласувач