Logo

KROJAC ZA IVERICA SELCO EB70

Број на оглас: 3041440 | Објавен на: 18.02.2019, 16:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 14.500 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Za povekje informacii na mob. 070 382381

 Ivan

Потврден огласувач