Logo

Rabotnici za peralna

Број на оглас: 3041700 | Објавен на: 14.02.2020, 21:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Останато

Пол : Машко

Образование: Основно

Возачка дозвола: Б

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Не е важно

Цена: 50 €
Цената е фиксна

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Baram rabotnici za vo peralna za koli so iskustvo
Plata po dogovor
Info na tel 077/742-633
INFO NA TEL. 077 / 742 - 633

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 ivica

Потврден огласувач