Logo

alcatel pop 3-5 kako nov (dual sim) 070-625-963

Број на оглас: 3042321 | Објавен на: 22.02.2019, 23:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alcatel

Модел: pop 3-5

Боја: Black

Интерна меморија: 2 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 3.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


***alcatelce *** bez grepka, 075-335-640 ili 070-625-963 ...3000 denari fiksnooooo

 Dragan