Logo

Golf 4 / Голф 4

Број на оглас: 3042880 | Објавен на: 02.07.2019, 17:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 82 kw / 111 ks

Цена: 1.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Голф 4 , 1.9 TDI 1999 година со поминати 238500km во екстра состојба без никаков проблем.

Информации на 070/438-762 или
miki.cvetkovski@gmail.com .

Голфот е праен со спортски амортизери, 18ки бандажи со ниско профилни гуми, озвучување со вуфер и друго...

Регистрирана е скоро цела година , со бугарски документи.

Може да се види во секое време во Пробиштип

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 МЦ Системи

Потврден огласувач