Logo

Продавам скоро нова машина за сушење

Број на оглас: 3044177 | Објавен на: 14.10.2018, 12:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 130 €

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машини за сушење

Вид на оглас: Се продава


Продавам малку користена машина за сушење, Беко во одлична состојба. 7кг

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Lidija