Logo

GOLF 4 NOVA KOZNA Racka za Menuvac 12mm 5 Brzini

Број на оглас: 3044821 | Објавен на: 19.02.2019, 11:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Автомобилски додатоци

Вид на оглас: Се изнајмува / Можна е замена


GOLF 4 NOVA NE KORISTENA KOZNA Racka za Menuvac. POVOLNO !!!
12mm vlez !!! 5 Brzini
Odovara na DIZEL modelite !!!

 eDelovi.mk

Потврден огласувач