Logo

Dekla + grana za fiat stilo

Број на оглас: 3045251 | Објавен на: 23.01.2019, 16:40
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Fiat

Модел: Dekla + grana za fiat stilo

Tип на делови: Мотори

Цена: 100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Dekla + grana za fiat stilo 85kw116ks 2002
Poveke informacii na : 078 381 448
078 381 448
078 381 448

  Валандово

Прати Е-Маил

  Trajce