1 / 12
Hortikulturno ureduvanje na dvorovi
223 €
16.11.2022 22:53

Илинден / Скопје

Ureduvanje na dvorovi,izrabotka na fontani,trevnici,alpiniumi so razlicni vidovi na sadnici,sistemi za navodnuvanje,sezonsko odrzuvanje....

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
078561543
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам