Logo

PEUGEOT 307 SW 2,0 HDI 110 KS 2003 god.

Број на оглас: 3045318 | Објавен на: 23.03.2019, 16:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 307

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 79 kw / 107 ks

Цена: 2.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PEUGEOT 307 SW 2,0 HDI 110 KS 2003 godina, so najvisoko nivo na oprema, bord kompjuter, tempomat, koza, klimatronik.
Registrirana, napraven golem servis, 4 novi gumi, stegnata I zdrava samo nadvoresni zabeleski - grebanici, bez sminkanje.

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 vlatko

Потврден огласувач