Logo

SKODA ROOMSTER 1.9 TDI 105 ks. 2007 god.

Број на оглас: 3045907 | Објавен на: 02.07.2019, 10:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Skoda

Модел: Roomster

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 4.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SKODA ROOMSTER 1.9 TDI 105 ks. 2007 god..
So mnogu oprema i mnogu socuvana so plateni site davacki do registracija..Uvoz od germanija..
Telefon za kontakt:071-555-599..

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Delchevo

Потврден огласувач