Logo

Audi Kapacinja za Bandasi

Број на оглас: 3046413 | Објавен на: 11.03.2019, 14:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: Audi

Tип на делови: Делови за каросерија

Цена: 1.200 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 4 kapacinja audi za bandasi fabricki orginal made in germany cena 1200den za site 4.Odgovara na 15 16 17 bandas

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Кристијан

Потврден огласувач