Logo

Детско креветче

Број на оглас: 3046685 | Објавен на: 14.08.2019, 07:18
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 5.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Вид на оглас: Се продава


Се продава сочувано детско креветче со димензии 160 должина и 90 ширина креветчето е користено 3 години направено е по мерка и е во одлична состојба moze povik ili sms na viber

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  viktor

Потврден огласувач