Logo

Продавам брачен кревет 200х160 и флеско подлога

Број на оглас: 3047740 | Објавен на: 26.08.2019, 08:57
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Вид на оглас: Се продава


Се продава брачен кревет Алплес Словенија, цреша боја, дрво-фурниран медијапан, купен од Југоекспорт, одлично зачуван со подлога од флексо летвички нова воопшто некористена.
Може продажба и посебно.
Инфо - 078 322 590

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Liljana