1 / 8
Се издава реновиран дуќан
40 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.10.2022 20:01

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

20 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Се издава дуќан во населба Точила,Трговски центар на 1 кат,комплетно реновиран со површина од 20м2.
Има опремен тоалет,струја и водоводна инсталација.
Слободно за изнајмување од 01.02.2022
За повеќе информации на 076 686 905-Сузана

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

...
Потврден огласувач
076686905
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам