Logo

BMW 520d F10 M-Paket AUTOMATIC 8G

Број на оглас: 3048118 | Објавен на: 17.04.2019, 19:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 520

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 135 kw / 184 ks

Цена: 16.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava BMW 520D fabricki M-PAKET kolata e kupena vo BMW Skopje ne e uvezena.
Orginalni 207000km
19 alu felni so novi gumi
Full oprema
BEZ ZAMENI
kolata moze da se vidi i proveri vo sekoe vreme
Info :070215250 Arlind
070215250
070215250

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Arlind

Потврден огласувач