Logo

Mercedes E250 BlueEfficiency Avantgarde

Број на оглас: 3048125 | Објавен на: 21.08.2019, 15:14
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 250

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 150 kw / 204 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes E250cdi BlueEfficiency Avantgarde automatic 2010 na MK Tablici Registrirana so Z. karton, novi gumi donesena od CH na 190000km kolata e so mnogu oprema.
Info 070215254 Qerim
070215254
070215254
070215254

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  Migjen

Потврден огласувач