Logo

FORD FOCUS 1.6-16V BENZIN AUTOMATIK 2007 DELOVI

Број на оглас: 3050058 | Објавен на: 10.10.2019, 05:51
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 7 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


se sto vi treba za focus mk2 benzin i dizel

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  Sreten

Потврден огласувач