Logo

Renault Megane sedan zacuvan MOZI ZAMENA

Број на оглас: 3050584 | Објавен на: 18.01.2019, 19:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Цена: 2.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Reno megane1.5dci sedan verzija registriran servisiran dobri gumi klima funcionalna bez mani pali vozi MOZI ZAMENA PONUDETE TELEFON ZA KONTAKT 072314643 072314643 072314643

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Telefon vo tekstot na oglasot

Потврден огласувач