Logo

stetoskop littmann NOV

Број на оглас: 3050697 | Објавен на: 13.01.2019, 17:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 95 €
110 €
Цената не е фиксна

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Останато

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


*prodavam novi stetoskopi
• littmann-100evra (ne e fiksna)
• kawe-70 evra (ne e fiksna)
kupeni na 30.11.2018 godina so 1 godina garancija

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач