Logo

ПРОАВАМ МАШИНА ЗА СУШЕЊЕ

Број на оглас: 3050984 | Објавен на: 21.01.2020, 14:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машини за сушење

Вид на оглас: Се продава


Машина МАЕСТРАЛ.Капацитет 5 kg. Не е многу користена.Одлично суши.Не и треба одвод.
Тел. 078297546

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 Емилија

Потврден огласувач