Logo

Se prodavaat gumi DUNLOP 255 60 R17 m+s kako novi!

Број на оглас: 3051092 | Објавен на: 07.03.2019, 19:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat gumi DUNLOP 255 60 R17 vozeni se samo 500km.

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Ace

Потврден огласувач