Logo

Mercedes Benz C220 CDI -2002

Број на оглас: 3051358 | Објавен на: 15.03.2019, 10:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: 4.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e registrirano, full oprema, novi gumi
za povise info tel :073-273-000

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 blend

Потврден огласувач