Logo

Opel Frontera 3.2 V6

Број на оглас: 3052320 | Објавен на: 26.04.2019, 14:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Frontera

Година: 1999

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 151 kw / 205 ks

Цена: 4.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fronterata e so full oprema plin so atest nov 4 novi gumi registrirana do 6 mesec vo top sostojba so servis napraven kompletno pali vozi

 viktor

Потврден огласувач