Logo

Passat 2 1.6 TD Interkuler

Број на оглас: 3052510 | Објавен на: 12.02.2019, 16:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1992

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2017

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Цена: 650 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Passat 1.6. TD interkuler, ne registriran, so odlicen motor, napraven celosen remont pred 15000 km vo specijaliziran servis za wv, redovno odrzuvan.

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Net ponuda

Потврден огласувач