Logo

VOLAN E KLASA 211.2006-2008GOD

Број на оглас: 3052512 | Објавен на: 23.06.2019, 10:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: MERCEDES E KLASA 211

Tип на делови: Внатрешна опрема

Цена: 25 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM VOLAN ZA E KLASA 211 MODEL, REDIZAJN IZVADEN OD MERCEDES E KLASA 2007 GOD.

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 nikolce

Потврден огласувач