Logo

Se prodava relaksator ABC Design (made in Germany)

Број на оглас: 3052676 | Објавен на: 21.05.2019, 18:39
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.800 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Дубаци - Релаксатор

Вид на оглас: Се продава


Se prodava relaksator ABC Design mnogu malku koristen. Relaksatorot ima opcija za muzika i vibracii.

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Tome

Потврден огласувач