Logo

Se prodava kolicka Chicco Trio Enjoy Fun

Број на оглас: 3052693 | Објавен на: 21.05.2019, 18:39
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 4.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mnogu malku koristena kolicka Chicco Trio Enjoy Fun.
Kolickata e vo mnogu dobra sostojba.

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Tome

Потврден огласувач