Logo

Ursus c 360 dhe rimorkjo

Број на оглас: 3052816 | Објавен на: 22.10.2018, 22:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Ursus c 360 i vitit 1982 dhe rimorkjo 3 t
Urusus c 360 1982 godina i prikolka 3 t
Tel 070451118

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 Burim

Потврден огласувач