Logo

Electra velosiped-nov uste ne e sklopen

Број на оглас: 3053332 | Објавен на: 05.07.2019, 10:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 450 €
Цената не е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Velosipedot e kupen vo prodavnica so cena od 550 evra. Cenata od 450 evra ne e fiksna. Mozna e mala korekcija

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 vase

Потврден огласувач